Współpraca z sieciami hoteli oraz restauracji

Aby dana sieć placówek mogła sprawnie funkcjonować, niezbędne będzie wsparcie innych firm, które zajmą się realizacją wyznaczonych zadań.

WSPÓŁPRACA Z SIECIAMI HOTELI ORAZ RESTAURACJI

Taka współpraca jest szczególnie ważna, jeśli chodzi o dostarczanie mebli i innych niezbędnych elementów wyposażenia. Dlatego nasza oferta od zawsze była kierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do przedsiębiorstw usługowych.

Jakie korzyści wynikają ze współpracy z Zuwo? Po pierwsze, musimy wyraźnie podkreślić, że jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w obsłudze przetargów i zamówień hurtowych. Potwierdzeniem tego są między innymi pozytywne opinie naszych klientów. Po drugie, nasz asortyment zawiera meble i akcesoria charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Z tego względu sprawdzą się one nawet w przypadku szczególnie wymagających placówek. Po trzecie, oferta Zuwo obejmuje także produkty stworzone specjalnie dla restauracji oraz hoteli. Przykładem takiego wyposażenia mogą być blaty marki Werzalit, które są wyjątkowo odporne na zabrudzenia oraz uszkodzenia.

Jak widać, nasza firma może stać się cennym partnerem biznesowym nawet dla ogólnokrajowych sieci hoteli lub restauracji. Profesjonalna realizacja zamówień hurtowych nie jest jedynym elementem współpracy, ponieważ zapewniamy również szeroko rozumianą obsługę klienta wraz z ewentualnym doradztwem zakupowym. Naturalnie wszystkie warunki współpracy są uzgadniane w trakcie rozmowy. Więcej informacji na temat oferty Zuwo dla sieci hoteli oraz restauracji można uzyskać po skontaktowaniu się z naszą firmą.