O nas

Historia firmy Zuwo rozpoczęła się w 1993 roku, gdy otworzyliśmy nasz pierwszy salon.

O NAS

Od samego początku działalności przyświeca nam jedna misja. Jest nią zapewnienie naszym klientom dostępu do mebli oraz akcesoriów wyposażenia wnętrz, które cechuje nie tylko elegancki wygląd, ale również wysoka jakość wykonania. Oczywiście w trakcie 25 lat działalności udało nam się lepiej poznać i zrozumieć potrzeby naszych klientów.

Dzięki temu z każdym kolejnym dniem staramy się jeszcze bardziej podnosić poziom naszych usług. Dotyczy to zarówno kwestii asortymentu, jak i szeroko rozumianej obsługi klienta i fachowego doradztwa. Każde zamówienie jest dla nas niezwykle istotne, dlatego wszystkie realizacje traktujemy w indywidualny sposób. Całkowita satysfakcja klienta zawsze znajduje się u nas na pierwszym miejscu!

Już od ponad dwóch dekad stawiamy na nieustanny rozwój i doskonalenie posiadanej oferty. Ponadto w naszej codziennej działalności idziemy z duchem czasu. Bacznie obserwujemy zmieniające się trendy, co pozwala nam dopasować projekty mebli do najnowszych kanonów mody. Wysoka estetyka oraz nienaganna jakość wykonania; oto dwa atrybuty, które najlepiej oddają specyfikę naszych produktów.

Aktualnie każdy klient może zapoznać się z naszą ofertą w dwojaki sposób. Pierwszym z nich jest nasza strona internetowa. Znajduje się na niej katalog dostępnych produktów, który można pobrać w formacie PDF. Natomiast drugi sposób polega na tradycyjnej sprzedaży stacjonarnej. Nasze produkty są bowiem dostępne w pięciu salonach, dzięki czemu każdy może samodzielnie zweryfikować ich jakość.